Polskie Kadry Sp. z o.o. to nowoczesna, prężnie rozwijająca się agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego o ogólnopolskim zasięgu działania. Kreujemy rynek pracy, wspierając firmy w pozyskiwaniu pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej oferty zatrudnienia. | Licencja nr 13924.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pakowacz / pakowaczkaoferta pracy tymczasowej

Województwo: łódzkie
Miejscowość: Łódź
Ilość wakatów: 50

Wymagania

– dyspozycyjność (gotowość do pracy 3-zmianowej),
– chęci do pracy.

Obowiązki

– pakowanie drobnych elementów tj. śruby, nakrętki i nakładki do worków foliowych.

Co oferujemy

– umowę o pracę na pełen etat,
– stawkę godzinową, premię oraz dodatki za pracę w nocy i nadgodzinach,
– grupowe ubezpieczenie NNW,
– możliwość szkolenia i przygotowania do pracy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to prosimy o składanie aplikacji – CV drogą elektroniczną.

kontakt

tel
tel. 511 322 710
Dział Rekrutacji